Plastové palety

Výhody plastových palet:

vhodné pro
exportéry

jsou
hygienické

nepodléhají
povětrnostním
vlivům

jsou
ekonomičtější

Stále drží
svůj tvar

jsou 100%
recyklovatelné

Společnost PALETPLASTIK nabízí ucelenou produktovou řadu plastových transportních palet - PLASTETA®. Unikátnost nabízených produktů tkví v použitém recyklovaném materiálu, který nabízí řadu výhod oproti standardním přepravním dřevěným paletám.

Vyšší životnost

Při běžném zacházení téměř nedochází k mechanickému opotřebení, nepodléhají plísním ani dřevokaznému hmyzu. Odpadá ztrátovost při výměně (nová dřevěná paleta za starou apod.).

Snadná údržba

Plastové palety není nutné ošetřovat insekticidy a fungicidy při vývozu zboží do zahraničí. Odpadají tak další náklady. Jsou snadno omyvatelné.

Zdravotní nezávadnost

Plastové palety splňují požadavky na zdravotní nezávadnost a evropské hygienické standardy pro použití v potravinářském průmyslu.

Chemická odolnost

Díky vysoké odolnosti vůči většině chemikálií (kromě vysoce žíravých) jsou plastové palety vhodné pro použití v chemickém průmyslu.

Možnost označení

Palety lze na přání zákazníka opatřit logem, čárovým kódem nebo RFID, toto umožňuje vytvoření vlastního paletového hospodářství, správu palet a jejich evidenci.

Ekologie

Plastové palety jsou vyráběny z recyklovaného plastu (polyethylen, polypropylen a další) z tříděného odpadu, palety lze opakovaně recyklovat. Šetří lesy.

Úspora nákladů

Základní cena jedné plastové palety je sice vyšší než cena palety dřevěné, nicméně při výše uvedených výhodách je investice do plastových palet dlouhodobě výhodnější. Pro velkoodběratele je cena srovnatelná s cenou dřevěných palet.

Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro účely uložení preferencí uživatele napříč webovými stránkami, statistiku a analýzu chování uživatele, oslovování s nabídkou produktů a propojení se sociálními sítěmi.”
PLASTOVÉ PALETY - PALETPLASTIK,s.r.o./ STABILPLASTIK - idatabaze.czOdstraňování, likvidace odpadů - idatabaze.cz

Webdesign:    

Copyright 2014. PaletPlastik.cz